Nátěry fasád

KOMPLETNÍ NÁTĚRY FASÁD I V PAMÁTKOVÉ ZÓNĚ

Provádíme nátěry fasád od roku 2005. Za tuto dobu jsme realizovali více než 2500 zakázek po celé ČR. Jsme tedy schopni všem zákazníkům nabídnout jak zodpovědný přístup ke každé zakázce, tak bohaté a dlouholeté zkušenosti. Veškeré nátěry provádějí naši kmenoví zaměstnanci, kteří mají pravidelné školení, bohaté zkušenosti a pracují týmově.

Nátěry zděných i zateplených fasád

Obrátit se na nás mohou majitelé menších i větších nemovitostí, tedy od rodinného domu až po větší nebytový prostory či panelový dům. Precizně zvládneme zakázku v jakémkoli rozsahu. Kvalitně a v předem smluveném termínu, provedeme nátěry fasád, jak novodobých, tak i nátěry fasád historických domů a nemovitostí.

 Díky nárůstu zateplování v posledních zhruba deseti letech je momentálně velmi vyhledávanou službou obnova zateplovacího systému nátěrem. Odzkoušený nátěrový systém, uvede na dlouhou dobu fasádu do stavu nové zateplené fasády, a to za velmi přijatelné ceny. Také jsme jedna z mála firem, která tuto relativně novou službu veřejně nabízí a má s čištěním těchto poškozených povrchů dlouholeté zkušenosti.

V poslední době se mnohem častěji objevují zateplené či štukové fasády, které po pár letech ztratily jakoukoliv ochranu proti povětrnostním podmínkám a jejich odstín je výrazně bledší a plošně nejednotný. Hlavním a nejčastějším problémem jsou řasy a plísně.  

 Máme řešení, které Vás zbaví řas a plísní na dlouhá léta !

Nátěrové systémy, které používáme, vám zaručí, že nátěr fasády a její odstín zůstává i po deseti letech od realizace jednotně pestrobarevný, včetně zachování ochranných funkcí. 

Zákazníkům nabízíme zcela kompletní servis, který zahrnuje návrh odstínu fasády, zajištění případných povolení . Následuje příprava včetně vyspravení fasády a provedení konečného nátěru. Používáme pouze certifikované materiály od ověřených a renomovaných výrobců.  

 Nátěry fasád s dlouhodobou životností a stálobarevností !

  V současné době nabízíme barvy akrylátové, silikonové, silikátové či silikonsilikátové. Pracujeme také s elastickými (pružnými) nátěry, vhodnými na fasády, které neustále pracují, praskají apod. Vše závisí především na výběru zákazníka. Nátěry fasád, které realizujeme, jsou vždy prodyšné a maximálně šetrné vůči jakémukoliv podkladu.

Fotogalerie

Poptávkový formulář

Pole označená hvězdičkou jsou povinná!